Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

Клопотання про неповажну причину неявки відповідача.

Лидуня аватар
Страница для печатиПослать другу

Клопотання

Щодо визнання причини неявки в судове засідання Відповідача неповажною.

В провадженні Придніпровського районного суду м. Черкаси знаходиться адміністративна справа № 2а-127/09, від 12.02.09 р., розпочата за моїм адміністративним позовом , про визнання дій Управління праці та соціального захисту населення Придніпровської районної у м. Черкаси ради (далі – Відповідач), неправомірними щодо виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та стягнення заборгованості по виплатам даного виду допомоги.

Оскільки представник відповідача у судове засідання не з'явився, про час, місце і дату розгляду справи був повідомлений належним чином, про що у справі мається повідомлення, а Позивачем пред'явлено позов не до конкретного представника відповідача, а до юридичної особи - суб'єкту владних повноважень,

прошу Суд вважати неявку представника Відповідача неповажною, і такою, що не перешкоджає розгляду справи, розглянути та вирішити справу на підставі наявних у ній доказів відповідно до ст. 128 ч. 4 КАС України.

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?:

Мобильные туалетные кабины - аренда http://www.svotrans.ru.