Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

Председателю апелляционного административного суда (спасибо werter за идею)

Marin4ik аватар
Страница для печатиПослать другу

Голові (назва суду)

П. І. Б. 83017,

м. Донецьк, бульв. Шевченко, 26

 

Заявник: П. І. Б. Адреса, засоби зв’язку

 

Заява

Доводжу до Вашого відома, що мною, П. І. Б., 23 червня 2009 р. до апеляційного адміністративного суду (назва суду) через міськрайонний суд (назва суду) подано апеляційну скаргу на Постанову міськрайонного суду (назва суду) від 26.05.2009 р. у справі № ….

Того ж дня, 23.06.2009, безпосередньо до апеляційного адміністративного суду (назва суду) мною направлено копію апеляційної скарги, яка отримана судом (про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення за № 251766 від 26.06.2009 р.).

15.07.2009 р. цивільна справа № … за позовом П. І. Б. до УПСЗН про визнання протиправними дій та бездіяльності органа місцевого самоврядування міськрайонним судом (назва суду) відправлена до апеляційного адміністративного суду (назва суду) (про що свідчить повідомлення з міськрайонного суду (назва суду) за № 23112 від 28.07.2009 р.).

Відповідно до ст. 189 КАС України адміністративна справа реєструється в день її надходження до адміністративного суду апеляційної інстанції та не пізніше наступного дня передається в порядку черговості судді-доповідачу.

Отримавши апеляційну скаргу, суддя-доповідач протягом трьох днів перевіряє її відповідність вимогам статті 187 КАС України і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.

До апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу. Ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги або відмову у відкритті апеляційного провадження можуть бути оскаржені в касаційному порядку.

Проте, станом на 3.08.2009 відсутні будь-які повідомлення з апеляційного адміністративного суду (назва суду) щодо руху справи.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» прошу надати письмову інформацію про рух моєї справи.

 

Додаток: поштовий конверт с оплаченими марками.

 

03.08.2009 (підпис) П. І. Б.

Комментарии

додатки

а в додатках не надо ответ из суда ПИ подкладывать?

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?:

Еда на заказ с доставкой отзывы о заказах.