Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

Заява до голови суду про видачу постанови

Страница для печатиПослать другу

ЗАЯВА

 

21.09.09 року суддєю Коломийського  міськрайсуду  Максим'юк  Р.Ю.
було проголошено вступну та резолютивну частину рішення по справі № 2-а-143 за позовом Ф.И.О. до Управління праці та соціального захисту населення про перерахування та виплату в повному обсязі допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та стягнення заборгованості з виплат допомоги по догляду за дитиною.
 Згідно ст. 167 п.2 КАСУ я маю право отримати копію постанови суду по цій справі. Тому керуючись ст. 160, 167 Кодексу Адміністративного судочинства України мною 29.09.09 та 06.10.09 до канцелярії  Коломийського міськрайсуду  були подані заяви на  можливість ознайомитися з судовим рішенням, та отримати копію постанови від  21.09.09 р. по справі №  2-а-143. Також мною в зазначений строк ,а саме 29.09.09 до канцелярії суду була подана заява на апеляційне оскарження вищевказаної постанови. На даний час рішення по справі  № 2-а-143 я так і не отримала. Строк подання апеляційної скраги у мене закінчується 19 жовтня 2009 року. Я враховую,що таким чином порушується  моє право на апеляційне оскарження.
Прошу розібратися з  цією ситуацією, та повідомити мене про час виготовлення копії постанови в повному обсязі.
__________________
 

_______________ року                                                      Ф.И.О. О.                

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?:

http://telematek.com шкаф сетевой настенный купить шкафы.