Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

СКАРГА на дії працівників Севастопольського апеляційного адміністративного суду

Страница для печатиПослать другу

У Севастопольський Апеляційний
Адміністративний суд
_____________________________
поштова адреса: 99011, м. Севастополь,
вул. В Морська, 1
тел. 8 (0692) 54-60-59
inbox@apladm.sb.court.gov.ua
apladm.sb.court.gov.ua

Голові суду:
Шереніну Юрію Леонідовичу

Заявник: Ann78,
поштова адреса: 98680 Автономна
Республіка Крим м. Ялта
засоби зв’язку: тел.

СКАРГА
на дії працівників Севастопольського апеляційного адміністративного суду

Мною, Ann78, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду (через Ялтинський міський суд як Адміністративний суд) було направлено апеляційну скаргу на Постанову Ялтинського міського суду як Адміністративного суду від 09.06.2009 р. у справі № 2а-5337 2009 року про визнання відмови про перерахунок допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку неправомірною та стягнення заборгованості по допомозі при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за моїм позовом до Управління праці та соціального захисту населення Ялтинської міської ради (в подальшому - Управління), якою позов задоволено частково:
- 16 червня 2009 р. мною було подано заяву про апеляційне оскарження постанови;
- 03 липня 2009 р. подано апеляційну скаргу;
- 04.07.2009 р., безпосередньо до Севастопольського Апеляційного адміністративного суду мною направлено копію апеляційної скарги, яка отримана судом (про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення за № 169679 від 09.07.2009 р.).

Не отримавши ніяких повідомлень з Севастопольського Апеляційного адміністративного суду, 29.08.2009 р. мною було направлено заяву з проханням надати письмову інформацію про рух моєї справи, та проханням надіслати копії апеляційної скарги, та заперечень на мою апеляційну скаргу, наданих Управлінням (відповідачем) через засоби поштового зв’язку рекомендованим листом, де у додатках був вкладений конверт зі зворотною адресою та сплаченими марками (з метою уникнення додаткових витрат суду на фінансування поштових відправлень).
На мою заяву з Севастопольського Апеляційного адміністративного суду 23.09.2009р. надійшла відповідь, якаю мені повідомлено вищезазначена справа до суду надійшла 25.08.2009 р., справу № 2а-5337/09 призначено до апеляційного розгляду на 10.02.2010 р. о 16:00.
Але моє прохання щодо надіслання мені копії апеляційної скарги, та заперечень на мою апеляційну скаргу, наданих Управлінням (відповідачем) було проігнороване.

Копія апеляційної скарги відповідача, а також інші документи були отримані мною особисто 07.10.2009 р., але дата супроводжувального листа, та дата відповіді на мою заяву зазначена 21.09.2009 р. Тому для мене є незрозумілим, чому в наданим мною конверті зі зворотною адресою та сплаченими марками, з метою уникнення моїх додаткових витрат, не було відправлено разом усі документи, які були на цей час підготовлені.

В порушення п. 1 статті 190 Кодексу адміністративного судочинства України мені не надіслані, протягом десяти днів після відкриття апеляційного провадження:
копія ухвали про відкриття апеляційного провадження за моєю скаргою;
копія заяви про апеляційне оскарження.
Інші документи надані с запізненням.
.
В порушення п. 2 статті 190 Кодексу адміністративного судочинства України мені не надіслана ухвала про відкриття апеляційного провадження за моєю скаргою, та відповідно не встановлено строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на мою апеляційну скаргу, що позбавляє мене можливості своєчасно підготувати пояснення на можливі заперечення на мою апеляційну скаргу.
Наголошую, що усі документи надані мені 07.10.2009 року у Севастопольському апеляційному суді стосуються відкриття апеляційного провадженні за скаргою Управління, а щодо рішень, ухвалених суддею-доповідачем у зв’язку з відкриттям апеляційного провадження за моєю скаргою й досі мені нічого не відомо.

Відповідно п. 2 статті 190 Кодексу адміністративного судочинства України усі судові рішення, ухвалені суддею-доповідачем під час підготовки справи до апеляційного розгляду, викладаються у формі ухвали. Копії ухвал надсилаються особам, які беруть участь у справі. Проте, станом на 04.11.2009 року копію рішення, ухвалене суддею-доповідачем за моєю скаргою мені не надіслано, та з іншими документами не надано особисто.
Той факт, що відсутні відомості про будь-які процесуальні дії стосовно моєї скарги - це створило для мене ситуацію непевності стосовно реалізації мною права на належне здійснення правосуддя, та права на справедливий суд.

З огляду на наведене виникає висновок ,що здійснення судочинства по даній справі відбувається з постійним порушенням норм та порядку, встановлених Кодексом адміністративного судочинства.

Звертаю Вашу увагу на неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності та якості здійснення правосуддя.

На підставі викладеного, керуючись частиною 3 статті 49 Кодексу адміністративного судочинства України, та враховуючи приписи статей 188, 189, 190 Кодексу адміністративного судочинства України,

Прошу Вашої допомоги у отриманні інформації про процесуальні дії стосовно моєї скарги та Вашого сприяння щодо дотримання строків та вимог, встановлених Кодексом адміністративного судочинства, при розгляді справи за моїм позовом.

Додаток: поштовий конверт зі зворотною адресою, та сплаченими марками.

04.11.2009 __________________ Ann78

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?: