Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

жалоба на ап.суд. До сих пор не передали дело в местный суд

елена71 аватар
Страница для печатиПослать другу

Голове Севастопольського апеляційного
адміністративного суду
99011, м.Севастополь,
вул. Большая Морская, 1
т. 55-40-70
Заявник: елена71,
98640, АРК, смт.Гурзуф,

 

СКАРГА

на дії працівників Севастопольського апеляційного адміністративного суду

Шановний пане Голово!

Я, елена71, маю право заявити про злочин, який саме зараз здійснюється стосовно мене: а саме, позбавлення  мене, як громадянки України, конституційного права на ефективний судовий захист моїх прав, свобод та інтересів від  порушень  органами державної   влади,   органами   місцевого самоврядування,   їх   посадовими  і  службовими  особами.
Ще 15 квітня 2009 р. до Севастопольського апеляційного адміністративного суду  через Ялтинський міський суд подано апеляційну скаргу на Постанову Ялтинського міського суду від 26.03.2009 р. у справі № 2а-3046/09.
Скарга була прийнята до провадження і розглядалася колегією суддів Севастопольського апеляційного адміністративного суду у складі трьох суддів: головуючого судді (суддя-доповідач) Курапової З.І., суддів Дугаренко О.В., Санакоєвої М.А.  Розгляд справи по суті відбувся 30 вересня 2009 року.
Відповідно  статті 209 КАС України: після закінчення апеляційного провадження справа не пізніш як у семиденний строк направляється до адміністративного суду першої інстанції, який її розглянув. Проте, станом на 10.11.2009р., справа не повернута в Ялтинський міський суд.
Проте, і до сьогоднішнього дня я не маю можливості відповідно статті 258 КАС України звернутися до Ялтинського міського суду, який поста¬новив судове рішення з заявою про видачу виконавчого листа.
Той факт, що відсутні відомості про будь-які процесуальні дії стосовно моєї справи - це створило для мене ситуацію непевності стосовно реалізації мною права на належне здійснення правосуддя, та права на справедливий суд.
З огляду на наведене виникає висновок, що здійснення судочинства по даній справі відбувається з постійним порушенням норм та порядку, встановлених Кодексом адміністративного судочинства.
Звертаю Вашу увагу на неприпустимість подібних порушень, що вкрай негативно позначаються на оперативності та якості здійснення правосуддя.
Тож, з метою реалізації моїх конституційних прав, я прошу розібратися із цією ситуацією, та прошу Вашого сприяння щодо дотримання строків та вимог, встановлених Кодексом адміністративного судочинства, при розгляді справи за моїм позовом.

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?:

Freedom Finance find Finance Freedom.