Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

Жалоба на ап.суд в Раду суддей

Страница для печатиПослать другу

Головi Ради суддiв
України
вул. Липська, 18/5
м. Київ, 01021
                                                                                                                  ХХХХХХХХХХХХХХХ
                                                                                                                        ХХХХХХХХХХХХХХХХХ
СКАРГА.
ШАНОВНИЙ ПАНЕ ГОЛОВО!!!
  31 липня 2009 року від Бориспільського міськрайонного суду Київської області до Київського апеляційного адміністративного суду надійшла справа № 2-а-233/09 за адміністративним позовом  ХХХХХХХХХХХХХ  до Управління праці та захисту населення Бориспільської райдержадміністрації Київської області, в якому оскаржувалися дії та бездіяльність щодо перерахунку та виплати  грошової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та зареєстрована за порядковим номером 49397.
Вже, порушуючи ст.188 КАСУ, Бориспільський міськрайонний суд Київської області відправив до Київського апеляційного адміністративного суду мої заяву та апеляційну скаргу 10 вересня 2009 року, подані до Бориспільського міськрайонного суду 17 липня та 05 серпня 2009 р. відповідно.
Порушуючи ст. 189 КАСУ, Київський апеляційний адміністративний суд до теперішнього часу не передана судді-доповідачу вказану справу для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження.
Я вже зверталася до Київського апеляційного адміністративного суду із заявою (від 06.11.2009 року) та скаргою (від 18.12.2009 року) з проханням прискорити відкриття провадження у справі, надіслати копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копію заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги Управління праці та соціального захисту населення Бориспільської райдержадміністрації Київської області та повідомити мене про дату, час та місце апеляційного  розгляду справи.
Але Київський апеляційний адміністративний суд відмовив мені, посилаючись на велику кількість справ, що знаходиться в провадженні даного суду.

Таким чином, тривале зволiкання з відкриттям апеляційного впровадження, Київським апеляційним адмiнiстративним судом брутально порушенi ч. 2 ст. 6, ст. 8, ч. 2 ст. 19, ст. 55, ч. 8 ст. 129 Конституцiї України, ст. 6, ст. 12, Закону України "Про судоустрiй України", ст. 13, ст. 189, ст. 190 КАС України та мої права.
Керуючись п. 5 ст. 116 Закону "Про судоустрiй України", прошу Вас забезпечити дотримання Київським апеляційним адмiнiстративним судом Конституцiї України, чинного законодавства, стосовно судочинства, та захист моїх прав. Про вжитi заходи прошу Вас повiдомити мене у десятиденний термiн.
У разi подальших неправомiрних дiй суду я вимушена буду повторно звернутися до Ради суддiв України, Вищої Ради юстицiї та у мiжнароднi правозахиснi iнстанцiї.
Додаю копiї:
1.   Копію заяви до Київського апеляційного адміністративного суду від 06.11.2009 р.
2.   Копію скарги до Київського апеляційного адміністративного суду від 18.12.2009 р.
3.   Копія відповіді  Київського апеляційного адміністративного суду від 23.11.2009 р.
4.   Копія відповіді  Київського апеляційного адміністративного суду від 04.01.2009 р.
З повагою до Вас                                        

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?:

Подробности Стериконт Винар цена на нашем сайте.