Хранилище информации по судебной практике в области восстановления конституционных прав мам на социальную помощь при рождении ребенка и по уходу за ребенком до достижения ним 3-х лет.

Внимание!!! Для НОВИЧКОВ специальная тема на форуме

Ходатайство

Страница для печатиПослать другу

Клопотання щодо судових витрат

 

15.02.2010р. мною           до Куйбишевського районного суду м.Донецька було подано Адміністративний позов №2”а” -1833/10 « Про визнання дій неправомірними та стягнення заборгованості з виплат одноразової допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку».

Зважаючи  на незадовільний майновий стан моєї сім’ї, що склався у зв’язку із моєю відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (я непрацююча особа), джерелом існування моєї родини на теперішній час є зарплатня чоловіка та допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (додаток1, додаток2), таким чином середньомісячний доход на кожного члена родини становить 378,11грн. , а це ніжче встановленого  на даний час розміру пржиткового мінімуму. Враховуючи положення ст. 94 КАСУ прошу Шановний Суд  своєю ухвалою стягнути на мою користь з бюджету суму судового збору у розмірі 166 грн.  

 

 

Додатки:

 

  1. Довідка про доходи;
  2. Розрахунок середньомісячного доходу на кожного члена сім’ї:

 

 

 

 

Дата:                                       Підпис                                            Ініціали, прізвище

Последние комментарии

Опрос

Как долго вы судитесь?: